Sizin İçin Garanti : ÇİFTE GARANTİ

Ay-Otogaz-Fiat-Egea-Sizin-İçin-Garanti-Çifte-Garanti

FIAT EGEA aracınızın tüm motor aksamı 5yıl/100.000km araç garantiniz bitene kadar garanti kapsamına alınmaktadır.

 • LPG dönüşüm sistemi ”0”km araçların lpg dönüşümlerinde araç garantisini etkilememektedir. Aracınızın motor aksamı  5yıl/100.000 km  garanti altına alınır.  Bütün LPG dönüşüm sistemi bileşenleri de 5yıl/100.000 km garantilidir.
 • İkinci elde 50.000 km/5 yaşına kadar olan araçlarda motor aksamı,  3yıl/100.000km garanti altına alınır. Bütün LPG dönüşüm sistemi bileşenleri de 3yıl/100.000 km garantilidir.

FAT EGEA Platinum Garanti Sözleşmesi Şartları.

 1. Süre ve Menzil
  Araç üretici garantisi devam ettiği süre/km boyunca (üretim tarihinden itibaren en fazla 4.99 yıla kadar veya araç km’si en fazla 100.000km olana kadar (hangisi önce dolarsa))  garanti altına alınır.
 2. Parça Kapsamı
  Tüm Otogaz Dönüşüm Kiti Parçaları, Egsoz ve Emme Subapları, Egsoz ve Emme Manifold Contası, Subap Yatağı, Silindir Kapak Contası, Subap Lastiği, Subap Gaydı, Silindir Kapak Revizyonu, Piston, Sekman, Gömlek, Katalizör, Elektrik Tesisatı, Oksijen Sensörü, Ateşleme Bobini, Elektronik Kontrol Ünitesi, Benzin Enjektörleri.
 3. Taahhütler
  Üretici bakım planı içerisinde yenilenmesi gereken parçalar ve araç sarf ürünleri (balatalar, yağ, silecekler, vb.) garanti dahilinde değildir. Hasar durumunda ilgili parçaların önce tamiri yoluna gidilir. Tamirin mümkün olmadığı durumlarda fonksiyonunu yerine tam getiren yeni parça kullanılır. İş bu Garanti her biri bütün masrafları toplamı 5.000TL’ye kadar toplam iki vakayı kapsar. Değişim yada tamir gören parça yada parçalar ikinci defa işbu garantinin kapsamında değildir. Üreticilerin fabrikasyon hataları, geri çağırım kampanyalarına dahil edilen parçalar, kronik arıza gösteren parçalar işbu garantiye dahil değildir. Garanti tamir işlemleri 30 iş günü içerisinde tamamlanır. Tamamlanamaması durumunda son kullanıcının mağdur olmaması için ekonomi sınıfı kiralık araç temin edilir.  Garanti işlemleri anlaşmalı olduğumuz araç servislerinde yapılır. Kullanıcı hatası, ihmali sonucu oluşmuş ve/veya kasııt içerdiği tesbit edilmiş hasarlar hiç bir şekilde işbu garanti kapsamında değildir.
 4. Hasar Durumunda Son Kullanıcının Temin Etmesi Gereken Belgeler
  Araçta bir hasar oluşması durumunda son kullanıcı; aşağıdaki tüm belgeleri tarafımıza gönderecektir. 1.İşbu sözleşmenin müşteri nüshasının fotokopisi. 2.Otogaz dönüşüm sistemi işlenmiş araç fotokopisi. 3.LPG kit garanti belgesi fotokopisi. 4.Bakım bölümleri Landi Renzo yetkili servis kaşeli ve ıslak imzalı kullanım bakım kılavuzu. 5.Yetkili Kia Servisi bakım kayıtları resmi belge çıktıları. 6.Tazmin edilen hasarlı/hatalı parçalar.
 5. Son Kullanıcının Sorumlulukları
  İşbu sözleşme çerçevesinde garantinin geçerli olabilmesi için; aracın tüm bakımlarının Kia bakım planına uyularak Kia Yetkili Servislerince zamanında ve eksiksiz; tüm otogaz dönüşüm sistemi bakımlarının bakım planına uygun olarak yetkili servislerimizce zamanında ve eksiksiz yapılmış olmalı, kulanım ve bakım kılavuzu ile belgelenip gerekli olduğunda tarafımıza ibraz edilmelidir. Araçta en az 1/4 depo benzin her zaman hazır bulundurulmalıdır.

 GERİ